ÜRÜN ARAMA
Filters
Kapat

KULLANIM ŞARTLARI

Bu site içinde yer alan tüm yazı ve görsel malzemelerin telif hakları Gökhan Tekstil ve Ticaret A.Ş.'ye aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz ve kopyalanamaz.

SÖZLEŞME ŞART VE HÜKÜMLERİ

Bu siteye girmek, görmek ya da kullanmakla, aşağıda yer alan ve yazılı ve imzalı bir anlaşma ile eşdeğer olan elektronik sözleşmenin hukuki şart ve hükümlerini anladığınızı ve bu anlaşma ile bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunuyorsunuz. softcotton.com.tr istediği zaman ve istediği koşullarla bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşma'da tek taraflı yapılacak muhtemel değişikliklerin de kullanıcılar tarafından kabul edildiği varsayılmaktadır.

TELİF HAKLARI

Aksi belirtilmediği sürece bu sitede yer alan yazılar, grafikler, resimler, logolar, vs... gibi tüm içerik öğeleri softcotton.com.tr'ye aittir ve kanunlarca korunmaktadır.softcotton.com.tr site içeriğinin seçimi, hazırlanışı, düzenlenmesi ve bir tasarım olarak sitenin kendisinin telif haklarını saklı tutmaktadır. Aksi özellikle belirtilmedikçe softcotton.com.tr size ne münhasıran ne de kısmi olarak hiçbir yararlanma hakkı vermemektedir. softcotton.com.tr fikri sınai mülkiyet haklarını kanunlar çerçevesinde etkin olarak korumaktadır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

LİSANS

İşbu sözleşme, sunulan şart ve hükümleri kabul etmeniz şartı ile; size kişisel, geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez bir kullanım hakkı vermektedir. Bu siteyi, kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilir, evde kullanmak amacıyla ve bir defaya mahsus olmak üzere ve kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için ve site içeriğindeki telif haklarını, marka haklarını ya da diğer fikri sınai mülkiyet haklarını belirten ibareleri kaldırmamak koşulu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aksi açıkça belirtilmediği sürece bu site içeriğini değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, yayınlamanız, iletmeniz, çoğaltmanız, basmanız, lisans almanız, satmanız, yönlendirmeniz, bağlantı koymanız lisans sahibinin yazılı izni olmadığı müddetçe yasaktır. softcotton.com.tr'yi hiçbir zaman yasalara aykırı ve/veya sözleşmede belirtilen amaçlar dışında kullanamazsınız, aksi takdirde siteden yararlanmanızı sağlayan bu lisans hakkınız softcotton.com.tr tarafından tek taraflı olarak geri alınacaktır. softcotton.com.tr sizin bu siteye ya da içeriğine ulaşabilme hakkınızı tek taraflı olarak, istediği zaman ve bildirim zorunluluğu olmaksızın sona erdirme hakkına sahiptir.

TEKZİP

softcotton.com.tr bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine karşın, sitede zaman zaman kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir. Bunun yanı sıra softcotton.com.tr, site içerisinde istediği zaman ve istediği sebeple değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını saklı tutar. softcotton.com.tr sitedeki yazım yanlışlarından ve fiyat hatalarından sorumlu değildir.

Bu sitedeki tüm bilgiler, ürünler ve hizmetler tüketici hizmetleri kapsamında verilenler dışında herhangi bir garanti verilmeksizin "olduğu gibi" sunulmaktadır.softcotton.com.tr bu sitenin kullanılmasından kaynaklanacak ya da kullanılması ile bağlantılı hiçbir dolaylı veya tesadüfi zarardan sorumlu değildir.

BAĞLANTILI SAYFALAR

Bu site softcotton.com.tr'ye ait olmayan, kendi sahipleri bulunan ve yine bunlarca işletilen sitelere bağlantılar içerebilmektedir. softcotton.com.tr bu sayfalarda sunulan bilgi, ürün ve hizmetleri düzenli olarak incelememektedir. softcotton.com.tr bu bağlantılı sayfalardaki bilgilerin, ürün ve hizmetlerin doğruluğu ve kalitesi konusunda hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Bu sayfaların içeriğini görmek kullanıcıların kendi sorumluluklarındadır.

YORUMLAR

Sitemize gönderdiğiniz her türlü yorum tarafımızdan memnuniyetle karşılanacaktır. softcotton.com.tr 'nin yorumlarınızdan yararlanma hakkına sahip olduğunu belirtiriz.

TAZMİNAT

Bu sitenin işbu sözleşme şart ve hükümlerine aykırı kullanılması veya sitenin kullanımının softcotton.com.tr 'ye zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılacağınızı belirtiriz.

GEÇERLİ HUKUK

softcotton.com.tr Türkiye'deki ofisleri aracılığı ile faaliyet gösteren bir firmadır. Herhangi bir itilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır.