ÜRÜN ARAMA
Filters
Kapat

HAKKIMIZDA

“Soft Cotton” 1987 yılından beri dünyanın ünlü markalarına üretim yapan, ipliğinden dokumasına, boyamasından dikimine kadar üretimin tüm aşamalarını kendi işletmelerinde gerçekleştiren Gökhan Tekstil’in tescilli bir markasıdır. Gökhan Tekstil işletmelerinde 700 kişinin çalıştığı, yıllık 50 milyon dolar cirosu olan Türkiye’deki sayılı entegre ev tekstili imalatçı ve ihracatçılarından biridir.

2000 yılında Gökhan Tekstil tarafından yaratılan Marka, Türkiye ve A.B.D.’ den Avrupa ve dünyanın çeşitli ülkelerinde, üst düzey kaliteli ve birbirinden farklı tasarım ve renk alternatifli modelleriyle seçkin ev tekstili mağazalarında tüketiciyle buluşmaktadır.

“Soft Cotton” dünyanın en iyilerinden biri olan TÜRK EGE pamuğundan çekilmiş penye ipliğinden imal edilmektedir. Bu da “Soft Cotton” ürünlerinin rakiplerinden farklı olarak daha yumuşak, daha emici ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ayrıca, kullanılan üstün kaliteli ve yüksek yıkama haslıklarına sahip boya ve terbiye maddeleri sayesinde ürünler ilk günkü renk ve yumuşaklığını sürekli muhafaza etmektedir.

MANİFESTO

BİZ SADECE HAVLU
ÜRETMİYORUZ…

SOFT COTTON OLARAK BİZ;
İNSANLARIN BEDENLERİNE,
DUYULARINA, DUYGULARINA VE YAŞAMLARINA YÖNELİYORUZ.
RAHATLIK, İŞLEVSELLİK, ERGONOMİ,
KALİTE GİBİ PARAMETRELERİNİN ÖTESİNDE,
MÜKEMMELİ, ŞEÇKİN OLANI, YEPYENİ TEMALARI ARIYORUZ.
YENİ MALZEMELER, YENİ BİÇİMLER, YENİ KULLANIMLAR İLE
SİZLER İÇİN LÜKSÜ TEKRAR TANIMLIYORUZ.
KUMAŞINDA, DOKUSUNDA, DİKİŞİNDE, AKSESUARINDA,
KISACA HER DETAYINDA ÖZENLİ VE YAŞANILASI;
ŞIMARTAN, KEYİF VEREN, İYİ HİSSETTİREN,
TREND YARATAN, TAKİP EDİLEN,
TARZINIZI YANSITAN KONSEPTLER ÜRETİYORUZ.

BİZ SADECE
HAVLU ÜRETMİYORUZ…

SOFT COTTON GUSTOSU İLE
YAŞAMINIZA TEKRAR KEŞFEDİLEN
GÜZELLİKLERİ SUNUYORUZ…